REALIZACJE

Nasze przykładowe realizacje:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami bądz zleceniem realizacji adaptacji, modernizacji lub rewitalizacji zapraszamy do zapoznania się z naszymi zrealizowanymi projektami

Realizacja pracowni tomograficznej

Dla naszego klienta branżowego dokonaliśmy realizacji projektu adaptacji i modernizacji pomieszczeń w Szpitalu w Pyskowicach. Celem projektu było utworzenie i wyposażenie Pracowni Tomografii Komputerowej.

Dokonaliśmy generalnej modernizacji przyłącza energetycznego, kompleksową prefabrykację rozdzielnicy i szafy zasilającej wedle wymaganej specyfikacji technicznej, indywidualnego audytu technicznego i konsultacji z zarządem odpowiedzialnym za stronę techniczną obiektu.

Prace adaptacyjne były prowadzone wedle najwyższych standardów i zachowania higieny technicznej by umożliwić nieprzerwaną pracę ciągle funkcjonującego pionu diagnostyki obrazowej znajdującejgo się w sąsiedztwie powstającej pracowni.

Dołożyliśmy wszelkich starań do kooperacji etapów realizacji, czego wynikiem było oddanie pracowni do użytku przed terminem. Efektem końcowym jest powstanie efektywnego i funkcjonalnego, spełniającego wysokie standardy użyteczności wnętrza pracowni wyposażonej w najlepszej klasy dostępny sprzęt diagnostyczny.

Więcej zdjęć

Realizacja pracowni mammograficznej

Nasza kompleksowa realizacja pracowni diagnostyki mammograficznej w prywatnej placówce medycznej, prowadzona wedle najwyższych standardów jakości od projektu koncepcyjnego przez rozporowadzenie instalacji po wykończenie podnosi jakość i dostępność usług jak również prestiż placówki medycznej.
Pracownia została wyposażona w światowej klasy sprzęt diagnostyczny.
Koniecznością również było wykonanie ochrony radiologicznej zabezpieczająca personel i pacjentów przed promieniowaniem jonizującym emitowanym podczas procesu diagnostycznego z sąsiadującej pracowni tomografii.
Modernizacja ta była priorytetem z uwagi na wymagania związane z instalacją tomografu o innej charakterystyce pracy i odczytów dozymetrycznych.
Dzięki wykonanej ochronie radiologicznej wyeliminowane zostały wszelkie możliwości narażenia na niepożądane zdarzenia radiacyjne.

Kompleksowe podejście do realizowanych przez nas projektów oznacza, iż wszelkie zagadnienia związane z przygotowaniem i uruchomieniem pracowni diagnostyki zostały wykonane wg ściśle otrzymanych wytycznych oraz specyfikacji technicznej sprzętu – od projektu ochrony radiologicznej do wykonania zabezpieczenia gabinetu i opracowania pełnej estetyki wnętrza, doboru atestowanych materiałów i projektu ergonomi użytkowania. Efektem tego jest wysoki standard i ponadprzeciętne walory estetyczne co wpływa na wysoką atrakcyjność całokształtu realizacji.

Więcej zdjęć

Mammobus opis realizacji

Wedle specyfikacji od zleceniodawcy pod realizowany projekt wczesnej diagnostyki piersi Narodowego Funduszu Zdrowia zrealizowaliśmy projekt adaptacji zabudowy mobilnych centrum diagnostyki mammograficznej.
Centrum diagnostyczne wyposażone jest w najlepsze dostępne urządzenia diagnostyczne.

Dołożyliśmy ogromnych starań by dobrać rozwiązania tak by w efekcie powstało w pełni mobilne centrum diagnostyki spełniające wysokie walory estetyki z zachowaniem standardów radiologicznych oraz oferujące wygodę użytkowania przez personel medyczny i satysfakcję obsługiwanych pacjentek.

Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości materiałów posiadających atesty i jest zaizolowana termicznie uwzględniając blisko 10cm grubości warstw materiałów termoizolujących od warunków atmosferycznych.
Wnętrze wyposażone zostało również w podwójną klimatyzację i w pełni zaaranżowane według uwzględnionych podczas konsultacji potrzeb ze strony użytkujących. Zostało podzielone na trzy pomieszczenia a mianowicie gabinet przyjęć,przebieralnię z kącikiem sanitarnym i gabinet diagnostyczny wraz z pełnowartościowym kącikiem archiwizacji danych komputerowych.
Efektem tego jest efektywność i ułatwienie pracy obsłudze pracowni z której korzysta się z przyjemnością w okresie całego roku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami bądź zleceniem realizacji adaptacji,rewitalizacji lub modernizacji mobilnego centrum diagnostyki by dostosować ją do swoich potrzeb i wymaganych standardów
to prosimy o kontakt na adres email: medcontract@medcontract.pl

Więcej zdjęć

Masz pytania? Zadzwoń (+48) 880-115-179